Are You New User

Поліція Київщині провела тематичні заходи з нагоди Міжнародного дня протидії булінгу 04.05.2021

Сьогодні, 4 травня, ювенальні поліцейські Київщини долучилися до проведення заходів присвячених роз’яснювальній роботі в навчальних закладах регіону, зокрема — лекцій, тренінгів і круглих столів, до яких залучили фахових психологів та представників профільних громадських організацій.

Об этом сообщает Коготь 2.0

Працівники ювенальної превенції Київщини у Броварському парку "Перемога" провели тематичні заходи з відвідувачами парку. Поліцейські розповідали дітям та їхнім батькам про явище булінгу та його негативні наслідки.

Працівники Ювенальної превенції Білоцерківщини відвідали та поспілкувались з вихованцями місцевого реабілітаційного центру.

Правоохоронці Бучанського РУП завітали до дошкільних закладів на території Бородянщини та в ігровій формі ознайомили дітей з поняттям «булінг», його видами, пояснили основні принципи ввічливого спілкування з однолітками, вихователями та батьками.

На Фастівщині ювенальна поліція організувала з педагогічними колективами он-лайн конференцію присвячену протидії цькуванню та насильству в навчальних закладах.

У цей день поліцейські разом з дітьми провели тематичні флешмоби, виготовили стрічки та іншу атрибутику в блакитно-синіх кольорах, які символізують боротьбу проти будь-яких проявів насильства з метою привернення уваги дітей та дорослих до цієї важливої теми.

Загалом ювенальна поліція Київської області провела 15 заходів присвячених протидії булінгу та сприяння ефективному і гармонійному спілкуванню в учнівських колективах.

Варто зазначити, що з початку року відповідно до ст. 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення ювенальні поліцейські притягнули до відповідальності 6 осіб.

Поліція Київщини продовжує проводити профілактичні заходи серед школярів та нагадує, що основний показник виховання та критерій щасливого суспільства — повага один до одного.

Відділ комунікації поліції Київської області

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/policziya-kyyivshhyni-provela-tematychni-zahody-z-nagody-mizhnarodnogo-dnya-protydiyi-bulingu/”

Последнее от

Проишествия

Редакция