Are You New User

Корнієнко: США дали сигнал всім, що з Коломойським не бажано мати справу 05.03.2021Запровадивши санкції проти Ігоря Коломойського США дали сигнал всім, кому важливі відносини з Вашингоном, що з Коломойським не бажано мати справу.

Об этом сообщает КОД ЮА


Про це заявив заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко в коментарі "Радіо Свобода".


"США сьогодні фактично показали, що не хочуть бачити Коломойського та членів його родини і пов’язаних осіб у своїй країні. Разом із тим дали знати всім, для кого важливі відносини зі США, що з Коломойським небажано мати справу", — cказав нардеп.


За його словами, незалежно від того, як розвиватимуться події з американськими санкціями, розслідування справ, пов’язаних із Коломойським, в Україні триватиме.
"Це стосується і "Приватбанку", і інших історій. Офіс генерального прокурора та НАБУ плідно працюють у тих провадженнях, які є", — додав нардеп.


"Деолігархізація для президента Зеленського — не порожнє слово. Медведчук, Порошенко, Коломойський чи будь-який мільярдер має розуміти, що тепер він живе за спільними для всіх законними правилами", — сказав Корнієнко.


Він також прокоментував можливість впливу Коломойського на рішення фракції й демократичні процеси в Україні.


"Щодо впливу на фракцію — то я би більше казав про вплив на окремих народних депутатів. Фракція у цілому продовжує ухвалювати конструктивні рішення", — резюмував він.


Нагадаємо:


Уряд США вніс до санкційного списку олігарха Ігоря Коломойського та членів його родини через його причетність до значної корупції.


Україна для економічного процвітання та євроатлантичної інтеграції має подолати систему, в якій домінують олігархи, та вдячна кожному партнеру за підтримку на цьому шляху, заявили в ОП.


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2021/03/5/671691/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Проишествия

Редакция