Are You New User

Литовська розвідка повідомила про активізацію російського кібершпіонажу 05.03.2021

Литовська розвідка повідомила про активізацію російського кібершпіонажу
Литовська розвідка повідомила про активізацію російського кібершпіонажу

У минулому році хакерські угрупування, пов’язані з російською розвідкою, проводили кібератаки на вищих посадових осіб Литви і використовували технологічну інфраструктуру балтійських країн в якості бази для ураження цілей в інших місцях.

Об этом сообщает МЕТЛОР

Про це говориться в доповіді литовської розвідки.

Зокрема, в доповіді стверджується, що російське хакерське угрупування APT29, імовірно пов’язана з російськими спецслужбами, «експлуатувала» ІТ-інфраструктуру Литви «для проведення атак проти іноземних організацій, що розробляють вакцину проти COVID-19».

У доповіді, підготовленій Департаментом державної безпеки Литви, відзначається, що пандемія і карантинний режим в Литві зменшили кількість операцій російської розвідки проти країни в 2020 році і змістили увагу Кремля на кібершпіонаж.

«Однак операції російської розвідки є серйозною загрозою національній безпеці Литви», – сказав литовським законодавцям глава Департаменту державної безпеки Дарюс Яунішкіс, представляючи звіт в парламенті.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/442665-litovsjka_rozvidka_povidomila_pro_aktivizatsiju_rosijsjkogo_kibershpionahu”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Проишествия

Редакция