Are You New User

Без "Шахтаря", але з цвіллю: з’явилися свіжі фото відомого стадіону в Донецьку 04.03.2021

В мережі показали, яким за роки російської окупації Донецька став перший стадіон команди "Шахтар". Зараз він більше нагадує пустку і футболу там більше точно немає.

Об этом сообщает Политика ЮА


Про це пише видання "Радіо Свобода".


Саме на стадіоні "Шахтар" проводив свої домашні матчі легендарний донецький клуб до переїзду на регіональний спортивний комплекс "Олімпійський" в Донецьку в 2004 році і відкриття "Донбас Арени" в 2009 році.


Бетонний каркас першого в місті стадіону "Шахтар" покрила цвіль, яка роз’їдає конструкції, виступила арматура. Усередині стадіону видніється поросле бур’яном поле, купа піску біля воріт, почорніле табло.


Дах над центральною трибуною наскрізь зїдений іржею, а з бетону вже пробиваються паростки дерев.


Літній картинг-центр "Форсаж" — одна з небагатьох точок життя біля померлого стадіону. За словами відвідувачів, 10-хвилинний прокат карта і траси коштує близько 1500 рублів (близько 600 гривень).


Як повідомляв "Апостроф", на Донбасі бойовики готують так званий "закон" щодо в’їзду громадян в ОРДЛО. Окупаційна влада планує фотографувати людей та знімати в них відбитки пальців.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2021-03-04/bez-shahtera-no-s-plesenyu-poyavilis-svejie-foto-izvestnogo-stadiona-v-donetske/224788”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Проишествия

Редакция