Are You New User

Протести у Білорусі: неповнолітнього учасника акцій засудили до 6 років виправної колонії 23.02.2021

Протести у Білорусі: неповнолітнього учасника акцій засудили до 6 років виправної колонії
Протести у Білорусі: неповнолітнього учасника акцій засудили до 6 років виправної колонії

Суд Залізничного району Гомеля засудив двох учасників масових протестів не згідних з результатами президентських виборів в Білорусі, до шести і восьми років позбавлення волі, ще один учасник у зв’язку з неповноліттям отримав шість років виправної колонії.

Об этом сообщает Стрелочник

Про це повідомив у понеділок сайт правозахисного центру “Вясна”, – пише УНН.

За даними правозахисників, Леоніду Ковальову присудили шість років позбавлення волі, Дмитру Корнєєву — вісім років позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії суворого режиму. Неповнолітньому Микиті Золотарьову суд призначив шість років виправної колонії.

За даними слідства, обвинувачені в участі в масових заворушеннях нібито незаконно виготовили “коктейлі Молотова” і 10 серпня під час несанкціонованої акції кинули пляшки із запальною сумішшю в сторону військовослужбовців внутрішніх військ.

Вирок районного суду може бути оскаржений і опротестований в установленому законом порядку.

У Білорусі 9 серпня минулого року відбулися президентські вибори, на яких, згідно з офіційними даними ЦВК, перемогу здобув Олександр Лукашенко, отримавши 80,10% голосів. Друге місце з 10,12% зайняла представниця опозиції Світлана Тіхановська, яка не визнала результати виборів. Після підведення підсумків голосування по республіці прокотилися масові акції протесту, які в перші дні вони вилилися в зіткнення зі співробітниками органів правопорядку.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/440332-protesti_u_bilorusi_nepovnolitnjogo_uchasnika_aktsij_zasudili_do_6_rokiv_vipravnoji_koloniji”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Проишествия

Редакция