Are You New User

Папа Римський закликав молитися за Україну напередодні нормандського саміту 08.12.2019

Папа Римський Франциск напередодні Нормандського саміту в Парижі закликав молитися за Україну. Про це понтифік заявив 8 грудня перед паломниками, що зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, повідомляє «Радіо Ватикан».

Об этом сообщает http://merating.com

«Завтра в Парижі відбудеться зустріч президентів України, Росії та Франції і федерального канцлера Німеччини, відома як «Нормандський формат», з метою пошуків вирішення болісного конфлікту, що вже роками триває в східній Україні. Супроводжую зустріч своєю молитвою, наполегливою молитвою, бо там потрібен мир, і вас запрошую чинити те саме, аби ця ініціатива політичного діалогу причинилася до плодів миру в справедливості для цих теренів та їхнього населення», — сказав Папа Римський.

Нагадаймо, що зустріч глав держав та урядів Німеччини, Франції, України та Росії відбудеться в Парижі 9 грудня.

Сьогодні у Києві, Львові та низці інших міст України відбулися акції «Червоні лінії», учасники яких виступають проти надмірних поступок з боку президента Володимира Зеленського під час переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним.Джерело статті: “https://zaxid.net/papa_rimskiy_zaklikav_naperedodni_normandskogo_samitu_molitisya_za_ukrayinu_n1494272”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция