Are You New User

Прошивка One UI 2.5 від Samsung виявилася кращою за MIUI 12 від Xiaomi 21.03.2020


Поділитися через:

Об этом сообщает Руспрес

  • Facebook
  • Twitter
  • Email
  • Скопіювати посилання
  • Більше

За даними джерела, південнокорейська корпорація Samsung вже в серпні-вересні представить громадськості флагман Galaxy Note 20, оснащений за останнім словом техніки, а похвалитися він зможе величезним безліччю різних особливостей, які зроблять його неймовірно привабливим в повній мірі. Прямо «з коробки» на цей телефон виявиться встановлена ​​нова фірмова прошивка під назвою One UI 2.5, а заснована вона буде на Android 10. Приблизно в цей же самий час відбудеться реліз прошивки MIUI 12 від компанії Xiaomi, яка виявиться побудована на точно такий же операційної системі від Google, тому дві оболонки будуть безпосередньо конкурувати один з одним.

Які саме нові функції і можливості принесе з собою нова ОС для телефонів південнокорейської корпорації поки що невідомо, так як ніяких даних на цей рахунок немає, але зате є дані про те, що саме запропонує всім користувачам така нова прошивка, як MIUI 12 від компанії Xiaomi. Їй приписують оновлений інтерфейс, поліпшені в черговий раз повідомлення, посилену систему захисту, повністю нові стандартні програми (деякі), ряд нових функцій, підтримку штучного інтелекту при обробці знімків, а також, крім того, ряд інших нововведень, які повинні позитивно позначитися на досвіді використання будь-якої продукції від даного виробника, продукція якого користується дуже великою популярністю.

У випадку з One UI 2.5, швидше за все, дана прошивка принесе з собою кілька нових функцій, а разом з тим нові навігаційні жести і щось ще, тому що якщо новітнє програмне забезпечення сильно відзначилося б від доступного зараз, його номер змінили б на One UI 3.0, проте нічого такого, як запевняють інсайдери, в нинішньому 2020 роки не трапиться. Вся ця ситуація говорить про те, що вже в недалекому майбутньому дві популярних графічних оболонки зійдуться один з одним в сутичці, а станеться це відразу після релізу їх фінальної версії. Швидше за все, як і завжди, прошивка MIUI 12 від Xiaomi виявиться швидше при виконанні повсякденних завдань, а от по зручності і з естетичної красі вона ризикує програти.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!


Джерело статті: “https://itechua.com/smartphones/91665”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция