Are You New User

Найстарішим чоловіком в світі став 111-річний британець 27.02.2020

Найстарішим чоловіком в світі став 111-р…
YouTube

Про це повідомляє видання The Telegraph, передає Depo.ua.

Об этом сообщает Руспрес

Вейтон народився 29 березня 1908 року і через місяць відзначить 112-річчя. Хоча його поки не внесли до Книги рекордів Гіннесса, він вважається найстарішим чоловіком у світі з підтвердженою датою народження.

Британець виріс в англійському місті Кінгстон-апон-Халл, працював інженером і вчителем, а тепер живе в будинку для літніх людей в місті Альтон, графство Гемпшир. У нього два сини, дочка, десять онуків і 25 правнуків.

У березні 2019 року британська преса повідомляла, що довгожитель самостійно готує собі їжу і навіть ходить в продуктовий магазин за допомогою ходунків. Він попросив королеву не присилати йому вітальну листівку, щоб не витрачати кошти платників податків даремно.

За словами Вейтона, хоча за його життя світ порядком змінився, люди в більшості своїй залишилися колишніми. В інтерв’ю “BBC” News він пожартував, що може дати тільки одну пораду бажаючим дожити до його років: намагайтеся не вмирати.

Нагадаймо, найстаріший чоловік на Землі за версією Книги рекордів Гіннесса Тітецу Ватанабе помер у Японії у віці 112 років 25 лютого.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/life/naystarishim-cholovikom-v-sviti-stav-111-richniy-britanets-202002271121594”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция