Are You New User

На розробку вакцини від нового коронавіруса піде два-три роки – академік 24.01.2020

На розробку вакцини від нового коронавіруса піде два-три роки – академік

У США приступили до розробки вакцини проти коронавіруса 2019-nСoV. На думку академіка Володимира Широбокова, відомого українського імунолога і вірусолога, для цього може знадобитися близько двох-трьох років.

Об этом сообщает http://akhbartop.com

"Оскільки ще немає практики отримання вакцин до такого типу вірусів, як коронавірус, то її розробка може зайняти два-три роки", — розповів він в інтерв’ю DT.UA.

Академік висловив надію, що жорсткі карантинні заходи, запроваджені в Китаї, допоможуть запобігти неконтрольованому поширенню захворювання й уникнути пандемії.

"Як свідчить досвід подолання попередніх спалахів коронавірусних інфекцій, погасити їх вдалося, перекривши шляхи розповсюдження. Вони давно відомі: це і медико-санітарний контроль на пунктах в’їзду, і оперативне виявлення хворих та їх ізоляція, обстеження осіб, які контактували з хворими, адекватне лікування, недопущення поширення інфекції... Тому будемо сподіватися, що завдяки карантинним, протиепідемічним та медико-профілактичним заходам вдасться стримати поширення інфекції і попередити масштабну епідемію", — зазначив учений.

"Оскільки серед хворих на коронавірус-2020 не такий високий відсоток летальності (хоча кожна смерть — непоправна втрата), хочеться сподіватися, що масштабного поширення інфекції не буде. Всесвітня організація охорони здоров’я, звичайно, закликає країни бути готовими до введення надзвичайного стану, але про пандемію поки що не йдеться", — додав він.

Як повідомлялося, Всесвітня організація охорони здоров’я не стала оголошувати міжнародну надзвичайну ситуацію через 2019-nCoV. У ВООЗ наголосили, що поки що спалах захворювання є надзвичайною ситуацією лише для КНР.

Вперше цей коронавірус був діагностований у грудні минулого року. овий коронавірус став сьомим вірусом такого типу, яким може заразитися людина.

У Китаї вже зафіксовано понад 830 випадків захворювання вірусною пневмонією, викликаною 2019-nCoV, 25 осіб померли. Британські епідеміологи вважають, що число заражених може значно перевищувати офіційні дані і сягати 4000 осіб.

Про поодинокі випадки захворювання також повідомляли влада Японії, Південної Кореї, Таїланду, Тайваню, В’єтнаму, США, Сінгапуру, Саудівської Аравії та Непалу. В американських аеропортах застосовуються тепловізори для виявлення пасажирів з підвищеною температурою.

Влада КНР запровадила жорсткий карантин у місті Ухань, що стало епіцентром спалаху захворювання, а також у містах Ечжоу і Хуангань.

Детальніше про коронавірус читайте в матеріалі Лідії Суржик "Академік Володимир Широбоков: "Мікроби не прощають легковажності".


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/na-rozrobku-vakcini-vid-novogo-koronavirusa-pide-dva-tri-roki-akademik-336608_.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция