Are You New User

Музеї Парижу виклали у відкритий доступ понад 100 тисяч творів мистецтва 15.01.2020

Таким чином хочуть популяризувати художні колекції у Франції та за кордоном.

Користувачі зможуть завантажити зображення високої якості без будь-яких обмежень / parismusees.paris.fr

Об’єднання «Музеї Парижа» виклало у відкритий доступ понад 100 тисяч цифрових репродукцій творів мистецтва з 14 музеїв французької столиці.

Об этом сообщает http://x-rest.com.ua

В об’єднанні пояснили, що за допомогою відкритого архіву Open Content хочуть популяризувати художні колекції міських музеїв Парижа у Франції та за кордоном. Там можна знайти твори Рембрандта, Гюстава Курбе, Ежена Делакруа, Клода Моне та інших митців.

Зазначається, що користувачі зможуть завантажити зображення високої якості без будь-яких технічних, юридичних чи фінансових обмежень, для комерційних цілей чи ні.

Під час завантаження обраного зображення користувачі також отримають інформацію про картину, у якому вона музеї та пояснення, як її правильно підписувати, якщо людина вирішить десь її використати.

В архіві можна знайти твори Рембрандта, Гюстава Курбе, Ежена Делакруа, Клода Моне та інших митців / parismusees.paris.fr

Раніше УНІАН повідомляв, як в Лондонському музеї пошкодили картину Пікассо вартістю 20 мільйонів фунтів.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/tourism/news/10830662-muzeji-parizhu-viklali-u-vidkritiy-dostup-ponad-100-tisyach-tvoriv-mistectva.html”

Последнее от

Проишествия

Редакция