Are You New User

Немирівчани вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні 02.02.2019

20.02.2017 року біля пам’ятного знаку Слави Героям “Небесної Сотні” та “Героям АТО” відбувся мітинг – реквієм з метою гідного вшанування пам’яті загиблих та громадянської мужності учасників подій Революції Гідності. В мітингу взяли участь керівники району, структурні підрозділи районної державної адміністрації, громадськість міста, молодь,про це повідомляє Немирів Сьогодні.

Голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк, голова районної ради Сергій Укринський, заступник міського голови, депутат обласної ради Михайло Кременюк у своїх промовах згадали той важкий недавній період нашої історії, коли нашим патріотам довелось тілом і душею відстоювати національну ідею і бажання свободи на Майдані у Києві, де, на жаль, не обійшлось без втрат: загинули борці Революції Гідності – Небесна Сотня. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, учасники мітингу – реквієму поклали квіти до пам’ятного знаку. “Героям Небесної Сотні”

Обов’язково на нашій рідній землі настане мир та добробут, адже ми, українці, нескорений і волелюбний народ, що не раз доводили його патріоти, такі – як Небесна Сотня Майдану.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністраці

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция