Are You New User

Стало відомо про мародерство росіян на повернутих Україні кораблях 19.11.2019

На повернутих Росією в понеділок, 18 листопада, українських кораблях відсутні радари і радіостанції.

Об этом сообщает http://rentmarketers.org

Зокрема, окупанти не посоромилися зняти з катерів все навігаційне та радіотехнічне обладнання, в тому числі радари і американські радіостанції «Харріс». У теж час, озброєння на катерах залишилося, але боєприпаси вилучено.

Кораблі прямують у порт Очаків, але не факт, що пункт прибуття не буде змінено. У порту їх ретельно перевірять на наявність прослушки. Очікується, що група кораблів завершить перехід ввечері в середу, 20 листопада.

У мережі тут же прокоментували відсутність обладнання на кораблях.

Нагадаємо, 25 листопада 2018 року співробітники ФСБ Росії обстріляли і захопили в Чорному морі українські катера «Бердянськ» і «Нікополь», а також буксир «Яни Капу», які поверталися до Одеси після спроби пройти через Керченську протоку.

Як повідомлялося, раніше адвокат Микола Полозов, який захищав в російських судах українських військовополонених, заявив, що захоплені кораблі повернуться в Україну у пошкодженому стані, без електроніки та боєприпасів, при цьому Росія може вимагати їх назад в якості речового доказу по своєму сфабрикованій розслідування про «порушення державного кордону РФ» біля берегів окупованого Криму.Джерело статті: “http://povin.com.ua/251757-19-11.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция