Are You New User

Зеленський підписав закон про посилення безпеки кордону 19.11.2019

Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону”.

Об этом сообщает http://pointcoinstar.com

Про це повідомляє пресслужба президента.

Цей закон вносить зміни до Земельного кодексу України, Водного кодексу України, закону “Про державний кордон України”, згідно з якими органам Держприкордонслужби надаються в постійне користування земельні ділянки завширшки 30-50 метрів уздовж лінії державного кордону для будівництва та утримання інженерно-технічних споруд, огорож, прикордонних знаків, прикордонних просік, комунікацій та інших об’єктів прикордонної інфраструктури.

Також документ звільняє органи прикордонного відомства від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва у зв’язку з облаштуванням державного кордону.

Закон дасть змогу створити належні умови для інженерно-технічного облаштування держкордону України з суміжними державами, насамперед з Росією, щоб забезпечити виконання Держприкордонслужбою завдань з охорони та захисту державного кордону.

Закон набуває чинності з 1 січня 2020 року.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський також підписав закон “Про внесення змін у деякі закони України щодо заборону суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону”.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/zelenskyj-pidpysav-zakon-pro-posylennya-bezpeky-kordonu_1108718.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция