Are You New User

Розвідка оприлюднила дані про чисельність російських військових на сході України 10.10.2019

Розвідка оприлюднила дані про чисельність російських військових на сході України
Розвідка оприлюднила дані про чисельність російських військових на сході України

На території Донецької і Луганської області знаходяться понад 7,5 тис. військовослужбовців Збройних сил Російської Федерації.

Про це в ефірі телеканалу 112 повідомив начальник управління ГУ розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький.

"Якщо брати ті дані, які є в ГУР, кадрових військовослужбовців ЗС РФ, перебувають на території Донецької і Луганської областей, ми нараховуємо близько 7,7 тис. Це ті, які безпосередньо входять до складу ЗС РФ", — повідомив Скібіцький.

Він зазначив, що кількість залишається постійною, а передислокація і посилення, особливо в першому ешелоні, збільшується в першому і другому армійських корпусах ЗС Росії.

Крім того, за даними розвідки, Росія проводить повсякденну бойову підготовку військ до можливого відновлення бойових дій в Україні.

"Безпосередньої загрози на сьогоднішній день немає. Але ознаки є, що ЗС РФ, бойові підрозділи 1-го, 2-го АК, здійснюють підготовку, і така підготовка планова. Обстановка залишається складною (АТО). Противник продовжує обстрілювати позиції українських силових структур. За останню добу, за даними ГУР, було скоєно 57 обстрілів. Крім того, продовжується нарощування боєприпасів, пально-мастильних матеріалів, що прибувають з РФ", — зазначив Скібіцький.

Нагадаємо, в Безіменне Новоазовського району в результаті вибуху загинули два кадрових російських офіцера. За даними розвідки, в зоні АТО росіяни виконували функції військових радників проросійських терористів.

Раніше президент України Петро Порошенко повідомляв, що на сході Українидислокуються від 7 тис. до 9 тис. російських військовослужбовців.

nv.ua


Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция