Are You New User

На Замості утеплюють дитячий садочок №23: замінять покрівлю та вікна 09.10.2019

У Вінниці комплексно утеплюють дитячий садочок №23, що на вулиці Олександра Довженка. Під час реконструкції реконструкції замінять покрівлю, встановлять енергозберігаючі вікна.

Об этом сообщает http://curyinthecity.com

Про це 9 жовтня повідомив у «Фейсбук» міський голова Сергій Моргунов.

«Продовжуємо реалізовувати масштабні плани з термомодернізації закладів освіти завдяки залученим кредитним коштам. Нагадаю, що впродовж двох років передбачено здійснити реконструкцію 11 дитсадків та 5 шкіл. Важливо, якнайшвидше забезпечити комфортний для дітей мікроклімат у приміщеннях та підвищити енергоефективність будівель. Адже будувалися вони за стандартами, далекими від сучасних.

Так і в садочку №23, що на Замості. Його побудували на початку 60-х років минулого століття. У рамках реконструкції буде замінена, а також утеплена покрівля, встановлені енергозберігаючі вікна, утеплені стіни.

Садочок відвідують майже 600 діток. Це заклад комбінованого типу — є інклюзивна група та групи для дітей з вадами опорно-рухового апарату. У садочку є свій басейн.

Тож, після завершення робіт з утеплення малечі та колективу садочку перебувати тут буде набагато приємніше», — написав міський голова.


Нагадаємо, що у Вінниці до тепла підключили 42 дитсадка, 4 лікарні та 2 навчальних заклади.


Джерело статті: “http://www.vinnitsa.info/news/na-zamosti-uteplyuyut-dytyachyy-sadochok-no23-zaminyat-pokrivlyu-ta-vikna.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция