Are You New User

Повернення Росії в G8: ЄС назвав головну умову 22.08.2019

Країни Євросоюзу, що входять в G7, можуть підтримати повернення Росії до цієї організації, тільки за умови виконання мінських угод.

Про це повідомило ТАСС європейське дипломатичне джерело, зазначивши, що це питання не входить до порядку денного майбутнього саміту.

"Європейська рада в 2015 році прийняла рішення про неможливість повернення до колишніх відносин з Росією до виконання мінських угод. Цього принципу країни співтовариства будуть дотримуватися при обговоренні можливості повернення РФ в G7", — заявив він.

За його словами, це питання не входить до офіційного порядку денного саміту в Біарриці, проте воно може бути порушено учасниками зустрічі в рамках дискусії щодо подальших відносин з Москвою.

прапор ЄС

прапор ЄС

24 канал

Новини
"Путін їх використовує" Портников пояснив "запрошення" РФ в G8

"Пропозиція президента США про повернення Росії в G7 не входить до порядку денного саміту. Тим часом будь-який з лідерів може підняти цю тему, якщо вважатиме за потрібне. Це питання може бути розглянуто в розділі подальших відносин з РФ", — заявив він.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Трамп заявив, що виступає за повернення Росії до "Великої вісімки", звідки її виключили після анексії українського Криму.


  • Його ідею в телефонній розмові підтримав Макрон. Лідери домовилися покликати Путіна на наступний саміт в 2020 році.


  • Французький президент також сказав, що питання про повернення Росії в формат G8 і "реанімації" відносин між Росією і ЄС залежить від прогресу у врегулюванні "української кризи".


  • У МЗС Росії у відповідь на цю інформацію заявили, що "чекають конкретних пропозицій".


Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Санкції проти Росії" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/povernennya-rosii-v-g8-es-nazvav-golovnu-umovu.htm”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция