Are You New User

Загибель 9 людей в Одесі: ДБР порушило справу щодо надзвичайників 17.08.2019

Джерело: Державне бюро розслідувань


ДБР розслідує неналежне виконання обов’язків працівниками ДСНС, що призвело до пожежі в готелі та загибелі людей у місті Одеса.


Дослівно: "Слідчі теруправління ДБР… здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання службових обов’язків працівниками ДСНС України в Одеській області, що призвело до виникнення пожежі в готелі "Токіо Стар" та загибелі людей".


Деталі: Провадження відкрите за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) ККУ.


Передісторія:


  • Уночі 17 серпня у готелі "Токіо-Стар" спалахнула пожежа. Спершу повідомлялося про 8 загиблих. Згодом їх кількість зросла до 9 осіб. Ще десятеро були госпіталізовані.
  • Поліція за даним фактом відкрила провадження за ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України".
  • Президент Володимир Зеленський назвав пожежу в одеському готелі злочинним недбальством і пообіцяв, що особисто простежить, щоб власник будівлі поніс покарання.
  • Представники ДСНС на брифінгу повідомили, що двоповерховий готель був переобладнаний з колишнього трамвайного депо, а деякі з його 270 номерів не мали навіть вікон.
  • Поліція розглядає три версії пожежі в одеському готелі "Токіо Стар", серед них і підпал з метою приховування вбивства.
  • Серед постраждалих під час пожежі двоє іноземців та одна дитина.


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/08/17/7223790/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция

Email : [email protected]com