Are You New User

ДБР проводить обшуки в Одеській облраді та Ізмаїльській міськраді щодо розкрадання коштів 17.08.2019

НВ

Виділені на розвиток регіону бюджетні кошти були витрачені не за призначенням

НВ


Державне бюро розслідувань проводить низку обшуків у приміщеннях Одеської обласної ради та Ізмаїльської міської ради щодо розкрадання коштів.

Про це повідомили у прес-службі Державного бюро розслідувань.

Зазначається, що обшуки відбуваються в рамках розслідування кримінального провадження за ч. 5 ст. 191 КК України щодо розтрати бюджетних коштів, виділених на розвиток Ізмаїльського регіону.

За попередньою інформацією, протягом 2015−2019 років Одеською обласною радою виділялись грошові кошти на капітальний ремонт будинку культури, капітальний ремонт дороги, реконструкцію незавершеного будівництва загальноосвітньої школи, капітальний дитячого садочка в місті Ізмаїл, капітальний ремонт дитячо-юнацької спортивної школи та капітальний ремонт будівлі аеровокзалу Аеропорт Ізмаїл.

Наразі встановлено, що виділені на розвиток регіону бюджетні кошти були витрачені не за цільовим призначенням, оскільки вказані будівельні роботи фактично не проводились або проводились не в повному обсязі.

Крім того, підприємства, які брали участь у проведенні будівельних робіт, штучно визначались переможцями за тендерними процедурами. Отримані бюджетні кошти в результаті перераховувались на рахунки компаній-нерезидентів України, що можуть бути пов’язані з керівництвом Одеської обласної ради.

Розпорядженням та безпосереднім контролем за проведенням зазначених робіт займалися посадові особи Ізмаїльської міської ради.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Генеральна прокуратура України. Оперативний супровід — Служба безпеки України.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/dbr-provodit-obshuki-v-odeskiy-oblradi-ta-izmajilskiy-miskradi-shchodo-rozkradannya-koshtiv-novini-ukrajini-50037883.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция