Are You New User

“Це нерозумно”: радник Зеленського зробив скандальну заяву про мову на Донбасі 15.07.2019

Радник президента України Володимира Зеленського Микита Потураєв заявив, що солідарний з позицією керівника Офісу президента Андрія Богдана про потребу запровадження російської мови як регіональної на Донбасі.

Про це сказав Потураєв в інтерв’ю “Апострофу”.

Він заявив, що запровадження російської мови як регіональної на Донбасі є частиною вимог для зближення з Європою.

Радник президента додав, що “не можна вдавати з себе порядних людей, записуючи в Конституцію, що ми йдемо в ЄС і НАТО, але при цьому голосуємо за закони, які конфліктують з Європейською хартією регіональних мов”. Потураєв назвав це “нерозумно або підло”.

За його словами, якщо українці по-справжньому хочуть стати європейцями, то вони повинні застосовувати ті інструменти, які дозволяють вирішувати конфлікти, оскільки ставлення українців до мов стало причиною сварки з угорцями і румунами.

“Слуга народу” повідомив, що він проти скасування закону про функціонування української мови, але вважає правильним провести аудит на відповідність хартії цього закону і закону про освіту.

Нагадаймо, що раніше Володимир Зеленський заявив, що жителям окупованого Донецька потрібно дати можливість говорити тією мовою, яку вони оберуть.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/tse-nerozumno-radnyk-zelenskogo-zrobyv-skandalnu-zayavu-pro-movu-na-donbasi_1020613.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция