Are You New User

«Добробут» об’єднався з «Онко консалтинг Центром» в боротьбі з онкологією 22.05.2019

«Добробут» об’єднався з «Онко консалтинг Центром» в боротьбі з онкологією — фото

Добробут

Медична мережа «Добробут» відкрила своє друге онкологічне відділення

Добробут


Медична мережа «Добробут» об’єдналася з клінікою «Онко Колсантинг Центр» і відкрила своє друге онкологічне відділення. Тепер у пацієнтів з онкологією стало ще більше можливостей для ранньої діагностики та ефективного лікування.

Онкологія — не вирок, так вважають у «Добробуті»

Основна причина високої смертності від онкологічних захворювань в Україні — несвоєчасне виявлення хвороби. При цьому успіх лікування на ранніх стадіях — більше 90%.

Рік тому, відкриваючи своє онкологічне відділення, «Добробут» взяв на себе непросту задачу — змінити ставлення людей до данного захворювання і на практиці довести, що рання діагностика подовжує життя.

«Рішення про відкриття нового напрямку базувалося на потребах пацієнтів отримувати якісну і своєчасну діагностику в комфортних умовах приватної медустанови. Відділення оздоблене сучасним діагностичним обладнанням необхідним для постановки максимально точного діагнозу, що сприяє виявленню захворювання на ранніх стадіях і значно підвищує шанси на одужання», — розповів Кирило Бурмич, онко-хірург, заступник головного лікаря медичного центру «Добробут».

Фото: ДОБРОБУТ

Команда фахівців вищого рівня і потужна діагностична база — єдині правильні інвестиції, вважають у «Добробуті». А завдяки інвестиційному партнерству з «Онко Консалтинг Центром», медичний центр «Добробут» зможе забезпечити максимально високий рівень діагностики і лікування пацієнтів.

Важливість ранньої діагностики

Точна і своєчасна діагностика — єдиний шлях до успішного лікування онкології.

Для раннього виявлення онкологічних захворювань регулярно проводять ряд діагностичних заходів, так званий скринінг. Скринінг — це виявлення онкологічних захворювань в загальній популяції здорового населення і проходити його повинна кожна людина в певний період свого життя. Наприклад, в країнах, де скринінги були впроваджені в обов’язкові програми профілактичного огляду, збільшилась кількість успішного лікування раку шийки матки, раку молочної залози, раку товстої кишки і легенів.

У «Добробуті» скринінги впроваджені в загальні чек-апи програми здоров’я. Пакет діагностичних послуг, які входять у скринінг в Клінічному центрі Онкології «Добробут», заснований на міжнародних стандартах і є обов’язковим для проходження в багатьох європейських країнах.

Фото: ДОБРОБУТ

Діагностичні можливості Клінічного центру Онкології «Добробут»

Об’єднання з клінікою «Онко Консалтинг Центр» розширює можливості пацієнтів в отриманні якісної діагностики. Тепер в арсеналі Клінічному центрі Онкології «Добробут» сучасне діагностичне обладнання експертного класу для проведення 36 видів різних обстежень.

Наприклад, тут є єдиний в Україні новітній МРТ апарат TOSHIBA Vantage Titan 1.5T, який, завдяки своїй конструкції, дозволяє проводити діагностику людині масою тіла до 200 кг. А також комп’ютерний томограф TOSHIBA Aquilion One, за допомогою якого лікар, при проведенні дослідження, отримує 640 зрізів зображення анатомічного об’єкта з товщиною зрізу 0,5 мм, завдяки чому можна виявити навіть мінімальні зміни в організмі.

На базі Клінічному центру онкології «Добробут» будуть проводитися і інші сучасні діагностичні процедури, такі як мамографія, УЗД, відеоцістоскопія і Fusion біопсія під УЗД / КТ контролем.

Фото: ДОБРОБУТ

Лікування призначають кращі онкологи країни

«Добробут» є одним з небагатьох медичних центрів в Україні, де впроваджено стандарт проведення онкологічного консиліуму. Навіть у світовій практиці мультидисциплінарні комісії — рідкість, в той час як для «Добробуту» — це обов’язковий золотий стандарт.

Мультидисциплінарна комісія надасть консультативний висновок провідних фахівців країни в розробці персональної тактики лікування. Тільки консиліум вирішує, наприклад, чи потрібна операція. Кожен онко-пацієнт «Добробуту», незалежно від стадії захворювання, проходить онкологічний консиліум для вибору найкращих опцій лікування і значно економить кошти і виграє час.

Сучасне обладнання, рання діагностика, кваліфікований персонал, кращі світові методики лікування, досвід лікарів і командні дії — необхідні умови для збереження здоров’я і життя пацієнтів з онкологією, вважають в «Добробуті».

Пройдіть тест , спеціально розроблений онкологами Клінічного центру Онкології «Добробут», на визначення схильності до онкозахворювань та групи ризиків.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/dobrobut-ob-yednavsya-z-onko-konsalting-centrom-v-borotbi-z-onkologiyeyu-50021862.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция