Are You New User

Google Chrome дозволить позбутися реклами раз і назавжди 19.04.2019

Google Chrome дозволить позбутися реклами раз і назавжди

Компанія Google додасть в свій браузер Chrome на PC режим читання сторінок, який вже використовується Firefox і Microsoft Edge. Це відмінна функція, яка сподобається тим користувачам, які не хочуть відволікатися на різну рекламу та інші яскраві картинки, які є майже на кожному сайті.

Нова функція буде приховувати рекламу, коментарі і інший відволікаючий контент на сторінці. Таким чином читач побачить тільки найважливішу інформацію: заголовки, текст статті та зображення. В даний час функція знаходиться в стадії розробки, але користувачі Chrome Canary (тестового браузера для розробників) можуть спробувати її вже зараз. Не виключено, що ця новинка з’явиться вже в звичайній складання в кінці весни, або навіть на початку літа 2019 року.

Щоб запустити новий режим, потрібно відкрити розділ chrome: // flags / # enable-reader-mode в Chrome Canary і перезапустити браузер. Функція найкраще працює з новинами і великим текстовим контентом. Для її використання досить клацнути в правому верхньому меню Chrome і вибрати опцію “Distill page” (очистити сторінку). У будь-якому випадку, рекламу функція прибирає, і це ще ніколи не заважало.

Раніше режим вже був доступний в Android-версії Chrome. Також користувачі зможуть вибирати різні теми, в тому числі і нічну.

Нагадаймо, що складаний Samsung Galaxy Fold вже надійшов у продаж, і компанія навіть закрила передзамовлення на нього з-за величезної кількості покупок. Проте, користувачі можуть залишитися без грошей, і без телефону. Блогери, які один з перших випробували новинку, повідомили, що вже після 2 днів експлуатації екран почав ламатися, а відновленню він не підлягає. Це означає, що компанія Samsung показала весь світ, і почала продавати просто даремний шматок пластику, який коштує величезних грошей.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Huawei Mate 20X 5G показали на фото. Відзначимо, що в мережу злили фото упаковки смартфона, яка виглядає дуже незвично. Відразу варто відзначити її розміри — вони просто величезні. Відчуття, ніби разом зі смартфоном туди поклали і ноутбук. Втім, про вихід смартфона поки немає ніякої інформації, але упаковка дає нам зрозуміти, що незабаром компанія представить цей девайс публіці.

Знай.uа писав, що компанія Google зливає дані користувачів. Повідомляється, що пошуковик може злити дані з iPhone, якщо їх просять правоохоронні органи.

Опубліковано:
Теги: смартфони, смарт-годинник, новий смартфон

Джерело статті: “http://fromua.news/article/4469072/Google-Chrome-dozvolitj-pozbutisya-reklami-raz-i-nazavjdi/”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция