Are You New User

15.04.19 13:12 Останній цирк одного актора? 15.04.2019

Вчора відбулася грандіозна подія, якщо вірити Порохоботам, які скоро залишаться без роботи. На стадіоні НСК «Олімпійський», який вміщує 70 тис. місць, Порошенко спромігся зібрати орієнтовно 6000 (поліція заявила про 5000). Ми розуміємо та віримо, що ця зустріч Порошенка з бюджетниками та проплаченою масовкою остання. Йому вже не допомагає перерахунок пенсій, монетизація субсидій, виплати одноразової допомоги, підвищення зарплат військовим, Українці беруть від Порошенка все, а потім не голосують за мародера...

Як гадаєте, якщо 19 квітня відбудуться дебати на стадіоні, як Порошенко змусить мовчати всіх своїх противників, якщо їх буде 64 000 осіб? Тут ніяких тітушок та УДОшників не вистачить. Уявляєте, що буде, якщо всі одночасно будуть вигукувати: «Де відрубані руки?», а потім «Ганьба! Ганьба!». Це покажуть по всі телеканалам України, а потім побачить весь світ, як Українці «люблять» Порошенка — це буде останнім політичним акордом у кар’єрі Порошенка, як президента та політика????

Я в це вірю????

P.S. Після програшу Порошенка 21 квітня, нам потрібно мобілізувати всі сили та ресурси, щоб змусити нового президента покарати всіх негідників, які вбивали Україну 28 років..!Джерело статті: “https://censor.net.ua/blogs/3122289/ostannyi_tsirk_odnogo_aktora”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция