Are You New User

Гаазький трибунал засудив екс-президента Сербії до довічного ув’язнення 20.03.2019

У середу, 20 березня, Гаазький трибунал засудив екс-президента Сербії Радована Караджича до довічного ув’язнення за геноцид і злочини проти людяності.

Про це повідомляє Reuters. Таким чином, екс-лідеру боснійських сербів збільшили 40-річний термін позбавлення волі, визначений раніше.

Його визнали винним у переслідуванні, терорі, вбивствах, депортації мирного населення.

Новини
Екс-президента Сербії віддали під трибунал

Судді міжнародного трибуналу підтримали засудження Караджича за геноцид мусульман у зв’язку з різаниною у Сребрениці у 1995 році під час боснійської війни і зазначили, що 40-річний вирок, винесений суддям першої інстанції, був занадто легким, враховуючи тяжкість його злочинів і відповідальності.

Радован Караджич

Радован Караджич

Зазначимо, у 2016 році йому було винесено обвинувальний вирок Міжнародним кримінальним трибуналом щодо колишньої Югославії, згідно з яким Караджич має провести в тюрмі 40 років. Однак захисники 73-річного екс-лідера сербів оскаржили рішення суду в апеляції.

Сам Караджич майже не відреагував на те, як суддя зачитав вирок, який означає, що він проведе решту свого життя за ґратами. Після оголошення рішення у залі пролунали оплески.

Окремо судді відхилили апеляцію звинувачення проти виправдання Караджича щодо другого звинувачення у геноциді в тій самій війні.

Радован Караджич на суді у 2016 році

Радован Караджич на суді у 2016 році

Радован Караджич на суді у 2016 році

Радован Караджич на суді у 2016 році

Зазначається, що десятки тих, хто вижив, і родичів жертв боснійської війни 1992-1995 років зібралися, щоб подивитися трансляцію остаточного рішення суду у справі Караджича.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Караджич, якого засудили до 40 років ув’язнення за військові злочини, попросився на волю через погані умови у в’язниці.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в TelegramДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/gaaga-zasudila-eks-prezidenta-serbii-do-dovichnogo-uvyaznennya.htm”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция