Are You New User

Бухгалтер та майор військової частини обікрали державу на понад 2 мільйони гривень 03.06.2020

Бухгалтер та майор військової частини обікрали державу на понад 2 мільйони гривень

  • Марія ЛЄХОВА
  • 11
Бухгалтер та майор військової частини обікрали державу на понад 2 мільйони гривень
  • Військова прокуратура викрила чергові махінації у військовій частині.
  • Через них держава зазнала збитків у понад 2 мільйони.
  • Розповіли хто та до чого причетний.

Зазначають, що були викриті службові особи фінансово – економічної служби, а саме бухгалтер-касир та майор, однієї з військових частин, яка дислокована у Вінницькій області. Свої незаконні дії вони проводили протягом 2016-2018 років.

Об этом сообщает Преступная Россия

Бухгалтерка підробляла фінансові документи та привласнила бюджетні кошти, призначені для виплати 54 військовослужбовцю на загальну суму 479 тисяч гривень.

Також на махінаціях було викрито майора ЗСУ.

— Внаслідок недбалого ставлення до військової служби майора ЗСУ, начальника фінансово – економічної служби цієї ж військової частини, допущено безпідставне подвійне та потрійне нарахування окремих виплат грошового забезпечення військовослужбовцям, а також нарахування виплат військовослужбовцям вже переведеним до іншого місця служби або звільненим із лав ЗС України, чим спричинено збитки на суму один мільйон 763 тисяч грн, — йдеться у повідомленні пресслужби військової прокуратури Центрального регіону України.

Військовий та цивільна, які працювали у військовій частині, своїми діями завдали державі збитків на суму у понад 2 мільйони гривень.

Усім причетним до таких оборудок 29 травня оголосили про підозру, також їх планують звільнити та взяти під варту.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Kryminal/cherez-mahinatsiyi-u-viyskoviy-chastini-derzhava-zaznala-zbitkiv-u-pon-11066436.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция