Are You New User

Стало відомо, що станеться з тілом, якщо кинути курити  03.06.2020

Стало відомо, що станеться з тілом, якщо кинути курити 
Стало відомо, що станеться з тілом, якщо кинути курити

Одна з найбільш згубних шкідливих звичок впливає не тільки безпосередньо на легені, але й на весь організм. Куріння може викликати онкологію, впливає на серцево-судинну систему і шлунок. Лікарі називали всі плюси відмови від куріння і розповіли, що зміниться в організмі.

Об этом сообщает Редакция


Нормалізується артеріальний тиск


Одна викурена сигарета підвищує артеріальний тиск на 15-20 хвилин. Нікотин потрапляє в організм і сильно звужує судини, що може бути небезпечно для людей з хронічним підвищеним тиском. Так, через постійне куріння АТ може бути підвищений на регулярній основі. У гіпертоніків, які відмовляються від сигарет, поліпшення настає вже в перший день.


Смаки і запахи стануть яскравішими


Уже через день після відмови від куріння нікотин починає виходити з організму. Завдяки цьому нормалізується рівень кисню в крові, знижується ризик серцевого нападу. Через постійне потрапляння нікотину в організм, а також різкий запах тютюну у людини знижується чутливість смакових рецепторів. Багато людей, що кинули палити, відзначають, що смаки і запахи стають яскравішими, відпадає потреба у використанні приправ і соусів.


Покращиться кровообіг


Через дію нікотину порушується кровообіг. Результатом цього стає спазм судин і поява бляшок. Всі ці наслідки збільшують ризик утворення тромбів, тому, якщо ви ведете не надто здоровий спосіб життя, куріння тільки погіршить становище.


Перестане турбувати кашель і хрипи


Найбільше від куріння страждає дихальна система. На неї впливає нікотин і продукти горіння, які осідають в горлі, на бронхах і в легенях. Тому, через кілька місяців після відмови від куріння, людину перестає турбувати задишка, хрипи і кашель. Ці симптоми переслідують кожного завзятого курця.
Джерело статті: “http://wworld.com.ua/health/71341”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция