Are You New User

"На захист свободи слова": Трамп підписав спеціальний "закон про соцмережі" 28.05.2020

"На захист свободи слова": Трамп підписав спеціальний "закон про соцмережі"

Президент США Дональд Трамп підписав спеціальний "закон про соцмережі", який, як очікується, дасть владі більше можливостей для регулювання їхньої діяльності, повідомляє Білий дім.

Об этом сообщает Компромат вики

Зокрема, після підписання закону, в США стане можливим подавати в суд на соціальні мережі, які раніше були захищені законом 1996 року, що гарантував захист сайтів, які створені і управляються всередині однієї компанії. Його також називали "26 слів, які створили інтернет".

"В країні, в якій давно цінується свобода вираження думок, ми не можемо дозволити обмеженій кількості онлайн-платформ піддавати сумніву думки, якими американці діляться в інтернеті", — йдеться в законі, пише CNN.

Під час підписання закону, Дональд Трамп повідомив, що своїм рішенням хоче "захистити свободу слова від однієї найважчих загроз в історії США".

"Маленька купка, що монополізувала всі соцмережі, хоче контролювати великий потік публічного та особистого листування в США. Вони вирішили, що можуть бути цензорами, редагувати і змінювати тексти, перевертати і ставити з ніг на голову інформацію, якою люди діляться в інтернеті", — заявив Трамп.

У законі також звинувачується компанія Google "за допомогу китайським владі" під час стеження за населенням, Twitter – у поширенні китайської пропаганди, а Facebook – у збагаченні на рекламі китайських товарів.

Також Трамп заявив, що, попри невдоволення діяльністю Twitter, не буде видаляти свій акаунт, оскільки він необхідний для спілкування з американським народом.

"Якби у нас справді були об’єктивні ЗМІ, я б зробив це швидко", — сказав він.

Трамп наголосив, що вважає Twitter не вільної платформою для вираження думки, а радше якимось редактором, "який просуває свою точку зору". Аналогічні претензії у нього до Google, Facebook і інших соціальних мереж.

На думку президента США, нині у соцмереж більше впливу на людей, ніж у ЗМІ.

Трамп знову пригрозив, що може вирішити взагалі закрити Twitter, однак визнав, що спочатку повинен проконсультуватися з юристами.

Нагадаємо, під деякими посадами президента США Дональда Трампа в Twitter з’явилася автоматичне маркування, що вказує на недостовірні відомості у повідомленнях. Пости Трампа стосувалися можливих фальсифікацій при голосуванні на виборах поштою.

Президент США відреагував на маркування Twitter повідомленням про те, що соціальна мережа придушує свободу слова.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/na-zahist-svobodi-slova-tramp-pidpisav-specialniy-zakon-pro-socmerezhi-349260_.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция