Are You New User

Меган Маркл та Гаррі закривають свою штаб-квартиру у Букінгемському палаці 14.02.2020

Меган Маркл та Гаррі закривають свою штаб-квартиру у Букінгемському палаці

Подружжя вирішило закрити свій офіс в Британії, що розцінюється, як ознака того що вони не збираються повертатися до Лондона. Про це повідомляє Daily Mail.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Враховуючи рішення Меган і Гаррі відступити від обов’язків, офіс в Букінгемському палаці їм більше не потрібен. У той час як деталі все ще допрацьовуються і робляться зусилля щодо перерозподілу людей в рамках королівського двору, на жаль, будуть скорочення", — відзначив інсайдер.
Меган і Гаррі особисто повідомили одразу 15-тьом співробітникам про звільнення, які вже шукають нову роботу. Однак кілька людей все ж таки залишаться у палаці у штаті королеви.


У герцогів була невелика команда, всього 15 осіб. Всі вони дуже віддані Сассексам і розуміють і поважають ухвалене ними рішення", — передає слова інсайдера видання.


Букінгемський палац, своєю чергою, заявив, що не коментуватиме кадрові питання. Однак відомо, що королева, принц Чарльз та принц Вільям знають про закриття офісу та скорочення співробітників.

tsn.ua


Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/world/1581677270-megan-markl-ta-garri-zakrivayut-svoyu-shtab-kvartiru-u-bukingemskomu.html”

Последнее от

Проишествия

Редакция