Are You New User

Проти Росії ввели нові санкції: хто потрапив під удар США 14.02.2020

США ввели санкції проти трьох російських трьох організацій за законом про нерозповсюдження зброї масового знищення у відношенні Ірану, КНДР і Сирії.

Об этом сообщает Роспрес

Під штрафи потрапили "Кумертауське авіаційне виробниче підприємство", військово-промислова корпорація "Науково-виробниче об’єднання машинобудування" і "Конструкторське бюро приладобудування", повідомляє "ТАСС".

Новини
Всупереч санкціям? У Путіна сказали, коли запустять "Північний потік"

Як випливає з цього документу, рішення про застосування обмежувальних заходів набуло сили 3 лютого. У чорному списку фігурує цілий ряд китайських компаній.

Термін дії санкцій становить два роки, однак може бути скорочений або припинений рішенням держсекретаря США Майклом Помпео.

Санкції США

Санкції США

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL:

  • Конгрес США заклав у оборонний бюджет на 2020 рік введення санкцій щодо російських газопроводів, які Кремль прокладає в обхід України.


  • Запровадження обмежувальних заходів передбачається для гарантування енергетичної безпеки Європи.


  • Санкції стосуватимуться компаній, що беруть участь у спорудженні газопроводів, а також топменеджерів цих установ. Зокрема, вони можуть втратити можливість отримати американську візу й зіткнутися з блокуванням транзакцій, пов’язаних із їхньою нерухомістю або активами в США.


  • Положення про санкції розробили на основі законопроєкту, поданого сенаторами Тедом Крузом і Джоан Шахін. За словами помічника Круза, обмеження покликані зупинити спорудження газопроводу "Північний потік-2".


  • Також США пригрозили санкціями компанії Allseas Group SA, яка прокладає російський газопровід. Сенатори від Республіканської партії закликали компанію припинити участь у будівництві газопроводу, інакше проти неї будуть застосовані "пекельні санкції".


  • Зокрема, підряднику "Північного потоку-2" пригрозили "істотним падінням вартості акцій і вбивством фінансової життєздатності" внаслідок повного блокування всіх активів компанії у Сполучених Штатах. Крім того, можуть бути заборонені операції з Allseas Group SA, а також ухвалена заборона на в’їзд представникам компанії до США.


Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Санкції проти Росії" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/proti-rosii-vveli-novi-sanktsii-hto-potrapiv-pid-udar-ssha.htm”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция