Are You New User

"Тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить": В мережі показали фото скандального листування нібито нардепа із заступником міністра 24.01.2020

"Тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить": В мережі показали фото скандального листування нібито нардепа із заступником міністра
Наразі невідомо, чи зображують ці фото справжнє листування.

ЗМІ оприлюднили фото листування начебто депутата ВРУ від партії "Слуга народу" Павла Павліша та заступника міністра охорони здоров’я України Андрія Семиволоса. У листуванні мовиться про "нахабний поділ бюджету" та про роботу в уряді, де можна "прибарахлитися" так, що "онукам вистачить". Фото оприлюднили кілька ЗМІ та користувачів фейсбуку, передають .

Хто фігурує у листуванні

  • Андрій Семиволос – перший заступник міністра охорони здоров’я.
  • Павло Павліш – народний депутат України, член фракції "Слуга народу".
  • "Міша" – у листуванні прізвище не вказано.

"Обозреватель" та деякі інші ЗМІ вважають, що "Міша" – це може бути Михайло Радуцький, оскільки він є єдиним членом комітету Ради, про який, найімовірніше, мовиться (з питань здоров’я нації, медичної допомоги й страхування).

Про що мовиться у листуванні

У листуванні начебто Павліша та Семиволоса мовиться про таке (дослівно):

Павліш: Привіт, як справи?

Семиволос: Так собі.

Павліш: А що трапилося?

Семиволос: Міша за*бав до гикавки, хоче в нахабну бюджет ділити, дає недолугі команди.

Павліш: То не виконуй, включай дурня.

Семиволос: Якщо хочу всидіти в кріслі, то потрібно виконувати, тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить, але по парі його моментів поклав в ящик, сказав типу віддав в департамент)) він мені за них наярює, кажу роблю))

Павліш: Зрозуміло, тримайся. Може на вихідних до бані з М... підемо, вони хорош...Семиволосвидання "Страна" пише, що депутат Павліш вважає інформацію фейком: "Телефон мій, але текст листування накладено".Інформація, котра оприлюднена на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/tut-mozhna-dobre-prybarakhlytysia-onukam-vystachyt-v-merezhi-pokazaly-foto-skandalnoho-lystuvannia-nibyto-nardepa-iz-zastupnykom-ministra-312820.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция