Are You New User

Радники нарадили: "Цинічний експлуататор трагедії... з дітьми", - політтехнолог про оголошення Зеленським трауру на день акції "Ні капітуляції!" 08.12.2019

Радники нарадили: "Цинічний експлуататор трагедії... з дітьми", - політтехнолог про оголошення Зеленським трауру на день акції "Ні капітуляції!"
Те, що було покликано стати блискучим рішенням Банкової на всеукраїнську акції щодо уникнення капітуляції, може обернутись суттєвими іміджевими втратами занадто "хитромудрих слуг". Про це напередодні, ввечері 7 грудня, написав провідний вітчизняний політтехнолог Олексій Голобуцький, зазначають .

"Президент Зеленський оголосив завтрашній день, 8 грудня, днем національної жалоби за загиблими в Одесі 4 грудня.

Об этом сообщает http://probusinessltd.com

Не в курсі, хто порадив йому таке рішення — явно ж, щоб спробувати поставити в незручне становище учасників акції "Ні капітуляції!". Але це була як мінімум дуже невдала порада. А як максимум – свідомий саботаж. Бо саме Зеленський в такому випадку виглядатиме цинічним експлуататором трагедії, при тому з дітьми.

Рішення невдале, зокрема, і через очевидність причин такої демонстративної "скорботи": бо траур треба було оголошувати або 5 грудня, одразу після трагедії, або тоді, як буде виявлено всіх, хто числиться досі зниклим безвісти.

Акцію, звісно, ніхто не скасує — як не буде скасовано і зустрічі в Парижі 9 грудня. Немудрий крок Зеленського також виправляти вже пізно, можна буде хіба потім якось спробувати нівелювати.

А ініціаторам Майдану я би радив завтра просто кожен етап, кожну масштабну заяву починати зі звичайної хвилини мовчання за загиблими дітьми. Це однозначно виглядатиме краще, ніж рішення Зеленського про день скорботи саме 8 грудня".Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/radnyky-naradyly-tsynichnyi-ekspluatator-trahedii-z-ditmy--polittekhnoloh-pro-oholoshennia-zelenskym-trauru-na-den-aktsii-ni-kapituliatsii-306612.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция