Are You New User

Цей день в історії: Революція айстр, смерть Соломії Крушельницької та Один Вдома 16.11.201916 листопада в Україні святкують День працівників радіо, телебачення та зв`язку. А у світі відзначають Міжнародний день толерантності.

Об этом сообщает http://top-smi.com


Цього дня в історії людства стались такі події.


Після зречення Карла IV Габсбурга корони Угорщини 16 листопада 1918 року прем’єр-міністр Міхай Карої проголосив створення Угорської Демократичної республіки і став її тимчасовим президентом.11 січня 1919 року він був затверджений на цій посаді офіційно і через два місяці втратив свій пост в результаті проголошення соціал-демократами і комуністами Угорської Радянської республіки.У 1952 році У Львові на 81-му році життя померла одна із найбільш славетних українських співачок Соломія Амвросіївна Крушельницька. Світове визнання вона здобула своїм унікальним лірико-драматичне сопрано із широким діапазоном у три октави зі специфічним «оксамитовим» тембром та блискучою акторською грою.

16 листопада 1990 року на екрани США вийшов фільм Кріса Коламбуса «Сам вдома» з 10-літнім Маколеєм Калкіним у головній ролі. Успіх фільму, який був найкасовішою комедією до 2011 року, дав привід зняти ще чотири сиквели, лише один з яких став особливо успішним.

Джерело


Джерело статті: “https://informator.press/tsey-den-v-istorii-revoliutsiia-aystr-smert-solomii-krushel-nyts-koi-ta-odyn-vdoma/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция