Are You New User

Kids Fashion Show 19/20: вінничан запрошують на показ дитячої моди від провідних дизайнерів України (Фото) 22.10.2019

Kids Fashion Show 19/20: вінничан запрошують на показ дитячої моди від провідних дизайнерів України (Фото)

27 жовтня у Вінниці відбудеться показ дитячої моди Kids Fashion Show Vinnitsya 19/20. Захід проходитиме у спортивному комплексі "Нокаут". Участь в ньому візьмуть 130 дітей з різних куточків України. Юні моделі віком 3-14 років презентуватимуть модний одяг від відомих українських брендів та дизайнерів.

Об этом сообщает http://x-rest.com.ua со ссылкой на портал Грамотей

Kids Fashion Show Vinnitsya проходитиме вп’яте. Захід покликаний об’єднати талановитих дітей та дизайнерів у створенні нових ідей та стилю. В показі візьмуть участь 130 дітей з різних регіонів України віком 3-14 років. Вони попередньо пройшли кастинг на участь в шоу. Кожне місто має свій стиль, що має відображати його унікальність.

На показі представлять свій одяг українські дизайнери та модні бренди з Вінниці, Києва, Хмельницького, Львова, Кропивницького, а також Італії.

Обрана тема цьогорічного заходу - "CITY". За словами організаторів, вона закликає суспільство озернутись навколо та, полишаючи метушню буденності, побачити фантастичні і неймовірні краєвиди, які нас оточують. Адже міста зберігають в собі тисячолітні історії та мають унікальне сучасне обличчя, своєрідний індивідуальний шарм та кольорову палітру. Гості заходу в цей день зможуть відчути яскраві вогні Нью Йорку та елегантний подих Парижу, нестримний смак сонячного Лос Анжелесу та витонченість Італії.

Ведучий шоу-програми - Олександр Теренчук.

Показ проходитиме за адресою: м. Вінниця, вул. Батозька, 1, початок о 16:00. Уточнити інформацію та замовити квитки можна за тел: 097-977-71-97

Kids Fashion Show 19/20: вінничан запрошують на показ дитячої моди від провідних дизайнерів України (Фото)

Підписуйтесь на наш канал в
Telegram

Джерело: Vinbazar.com

Джерело статті: “http://vinbazar.com/news/kultura-i-sport/kidsfashionshow1920-vinnichan-zaproshuyut-na-pokaz-dityacho-modi-vid-providnih-dizayneriv-ukrani-foto”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция