Are You New User

"Українська делегація не поїде на сесію ПАРЄ", - голова комітету ВР з питань зовнішньої політики 21.09.2019

Рада виявила послідовність, підтримавши демарш своїх колег по парламенту попереднього скликання, через повернення делегації держави-агресора до засідань ПАРЕ

Нардеп від "Слуги народу", голова комітету ВР з питань зовнішньої політики Богдан Яременко написав у соцмережі, що українська делегація не братиме участі в найближчій сесії ПАРЄ, зазначають .

Об этом сообщает http://ternopol.top

"Найскладнішим сьогодні є питання ПАРЄ. Не маючи іншої нагоди реагування на порушення цією організацією власних принципів, і зіштовхнувшись з достатньо відвертим ігноруванням її інтересів, Україна наразі утримається від відрядження своєї делегації на найближчу сесію ПАРЄ", написав політик у Фейсбуці.

Натомість зосередимось на підготовці нашої делегації та проведенні консультацій з іншими державами членами РЄ з метою вироблення плану повернення довіри до ПАРЄ. Цей підхід підтримала переважна більшість фракцій українського парламенту".

17 вересня у Верховній раді сформували новий склад української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи.

20 вересня делегацію України в ПАРЄ очолила малодосвідчена 28-річна депутатка від партії "Слуга народу" Єлизавета Ясько, що викликало хвилю критики в експертному середовищі.

На початку жовтня розпочинається осіння сесія ПАРЄ, на ній мають розглянути проект резолюції щодо становища кримських татар на окупованому Росією півострові.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/ukrainska-delehatsiia-ne-poide-na-sesiiu-parie-holova-komitetu-vr-z-pytan-zovnishnoi-polityky-296194.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция