Are You New User

Смог над Києвом: влада пояснила причину смердючого диму 11.09.2019

Поява над Києвом густого смогу, а також запаху диму і гару, пов’язана з низьким рухом повітря і масовими пожежами в Київській області.

При цьому показники якості повітря залишаються в нормі, т.зв. "білий смог" не має шкідливого впливу на здоров’я людини. Про це заявив в ефірі ObozTV начальник головного управління Держпродпотребслужби в місті Києві Олег Рубан.

Новини
"Дихаємо отрутою": у Києві цілий район затягнуло небезпечним смогом. Фото

"Для цієї пори року це стандартна ситуація. Ми щороку у вересні-жовтні спостерігаємо т.зв."білий смог", який формується з ранку", – зазначив Рубан.

За його словами, зараз під Києвом фіксується вигоряння великих площ торф’яників, лісові пожежі та загоряння трав’яної підстилки.

"Горять Обухівські торф’яники, горять ліси в районі Прилук, горять ліси в інших регіонах... Якраз Лівий берег (Києва. – Ред.) потрапляє під даний смог. Але до 12 години дня смог уже відсутній, і показники повітря хороші", – повідомив чиновник.

Новини
Масштабна пожежа біля метро у Києві: з’явилися моторошні фото та відео згарища

Рубан наголосив, що перевищення гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин в повітрі через смог не було зафіксовано.

Однак, уточнив він, високий рівень забруднення повітря в Києві постійно зберігається в місцях максимального скупчення автомобільного транспорту.

"У таких місцях ми щодня фіксуємо перевищення за сірчистим ангідридом, за формальдегідом, діоксидами та іншими речовинами, які дійсно погано впливають на здоров’я людини і викликають, перш за все, різні хронічні захворювання органів дихання", – констатував начальник столичної Держпродпотребслужби.

Смог у Києві

Смог у Києві

facebook.com/DVisti

OBOZREVATEL нагадує, що останніми днями в Києві та області фіксувалося багато пожеж:

  • 9 вересня біля села Трипілля Обухівського району спалахнула пожежа на території звалища. Обухів повністю затягло димом.


  • 10 вересня масштабне займання сталося поблизу станції метро "Лісова". Густою завісою диму накрило райони Борщагівки, Відрадного, а також Солом’янки.


  • У той же день велика пожежа сталася біля станції метро "Олімпійська" у Печерському районі столиці. На щастя, обійшлося без жертв і постраждалих.


  • 11 вересня пожежа спалахнула на ринку "Юність" в Деснянському районі.


Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня по буднях о 10:00 на ObozTV.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Пожежа в Києві" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/kiyany/standartna-situatsiya-vlada-poyasnila-chomu-kiiv-zatyagnulo-smerdyuchim-dimom.htm”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция