Are You New User

Делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідала Херсонщину 24.07.2019

Делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідала Херсонщину
Делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідала Херсонщину

З 22 по 23 липня на Херсонщині з офіційним візитом перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні.

Сьогодні, 23 липня відбулася зустріч делегації та голови облдержадміністрації Юрія Гусєва. Предметом обговорення стало співробітництво бізнесу з фінансовими інституціями ЄС та розширення можливостей для участі громадських організацій області в грантових програмах.

Також розглянули питання реалізації на Херсонщини освітніх, наукових і культурних проектів Євросоюзу.

«Для нас дуже важливо, що ви прибули до Херсонщині з таким візитом, — наголосив Юрій Гусєв, вітаючи керівництво делегації. — Це дасть можливість жителям області ближче ознайомитися з проектами, які реалізує Європейський Союз на території України. Нам би хотілося брати активну участь у цих проектах».

Керівник області окремо наголосив на важливості питань освіти, які стосуються інформаційних ресурсів та зазначив, що до участі в проектах ЄС готова херсонська наукова й освітня спільнота.

«Потрібно більше інформаційного ресурсу про програми освіти, щоб люди відчули зацікавленість та долучалися до цих програм. Як результат нашої зустрічі, ми можемо подумати про спільні заходи у майбутньому. Я б дуже хотів, щоб в рамках сьогоднішньої зустрічі ми напрацювали непросто теоретичне співробітництво, а конкретні кроки для досягнення поставлених результатів», — наголосив Юрій Гусєв.

Він зазначив, що керівництво ХОДА зацікавлене в реалізації в області програм, які забезпечать надалі продуктивне економічне зростання та запевнив, що зі свого боку готовий надавати всіляку підтримку проведенню подібних заходів і залученню громади регіону до участі в них.

Слід зазначити, що візит Представництва ЄС до Херсонщини є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

  • Джерело: ХОДА


Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/template/novini-khersonshchini/item/43703-delehatsiia-predstavnytstva-yevropeiskoho-soiuzu-v-ukraini-vidvidala-khersonshchynu”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция