Are You New User

Глава Адміністрації Президента перестав бути адвокатом, в тому числі Коломойського 22.05.2019

Призначений 21 травня глава Адміністрації Президента України Андрій Богдан зупинив адвокатську діяльність. Про це він повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці" та оприлюднив відповідний документ.«Закінчилась ера адвокатська розпочалась ера державна. Сьогодні зробив важливий крок – зупинив адвокатську діяльність про що повідомляю всіх. Дякую друзям, клієнтам і колегам – адвокатам! З Вами було весело!! Обіцяю уникати питань пов’язаних конфліктом інтересів з моєю адвокатською діяльністю», – написав Богдан.


Також він додав, що був адвокатом багатьох політиків і бізнесменів, але всіх цікавить тільки одне. «Пояснюю – я не є юристом чи адвокатом Коломойського (бізнесмена Ігоря Коломойського – ред.)», – додав глава Адміністрації Президента.Нагадаймо, вчора Президент України Володимир Зеленський призначив Андрія Богдана главою своєї адміністрації.


Богдан – відомий адвокат, що свого часу захищав в тому числі і Ігоря Коломойського та його колишнього соратника Геннадія Корбана.


У 2007 році Андрій Богдан балотувався до парламенту по списку блоку «Наша Україна – Народна самооборона», яку очолював нині діючий Генпрокурор Юрій Луценко. Але він не потрапив до Ради.


Згодом він працював помічником Андрія Портнова (тоді ще депутата, а потім заступника Глави Адміністрації біглого Президента Віктора Януковича),


Пізніше став заступником міністра юстиції Миколи Оніщука.


У 2010 році був призначений заступником міністра Кабінету міністрів – урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики в уряді Миколи Азарова.


У 2013 році Богдана знову призначили урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики.


У 2014 році Богдан балотувався до Верховної Ради по спискам БПП-Солідарність, однак так і не став депутатом.


Юристи стверджують, що Андрій Богдан потрапляє під закон про очищення влади, оскільки працював на посадах при Президенті Януковича. Сам Богдан заявляє, що може бути призначений на посаду глави Адміністрації Президента, оскільки вона не є державною службою.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/glava-administracziyi-prezydenta-perestav-buty-advokatom-v-tomu-chysli-kolomojskogo.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция