Are You New User

NASA не встигне підготувати надважку ракету до запуску "Оріона" у 2020 році 14.03.2019

NASA не встигне підготувати надважку ракету до запуску "Оріона" у 2020 році

NASA не встигне підготувати надважку ракету SLS (Space Launch System) до запуску космічного корабля "Оріон" в наступному році, заявив глава агентства Джим Брайденстайн на слуханнях в Сенаті. Як повідомляє Phys.org, за його словами NASA розглядає можливість запуску корабля за допомогою комерційних ракет.

У цьому випадку знадобиться дві ракети: одна з них виведе на орбіту "Оріон" без екіпажу і європейський сервісний модуль, а друга – верхній ступінь, з яким кораблю належить зістикуватися для того, щоб відправитися до Місяця. SLS могла б впоратися з усіма завданнями відразу, тому Брайденстайн називає її "критично важливою ділянкою того, що NASA потрібно побудувати".

Він також додав, що на даний момент "Оріон" не зможе зістикуватися з чим-небудь на орбіті, тому до наступного року агентству належить вирішити цю проблему. У цьому разі NASA знадобиться додаткове фінансування.

Рішення про те, чи відкладати політ заради готовності SLS або перейти на комерційну схему, NASA прийме в найближчі два тижні. В останньому випадку SLS вперше запустять до 2023 року, вже з екіпажем на борту "Оріона".

Раніше NASA заявило про те, що має намір у 2026 році відправити на Місяць посадкову систему, а у 2028 році — астронавтів. Подорож людей на Марс запланована на 2030 рік.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/nasa-ne-vstigne-pidgotuvati-nadvazhku-raketu-do-zapusku-oriona-u-2020-roci-305591_.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция