Are You New User

На держтелебаченні Білорусі використовували одну і ту ж жінку в різних “правильних” образах 30.11.2020

На держтелебаченні Білорусі використовували одну і ту ж жінку в різних “правильних” образах

У Білорусі державне телебачення використовує одну і ту ж жінку, яка уособлює собою громадянку з “правильною” позицією. Можна вважати, історія з “розп’ятим хлопчиком” тепер триває в Білорусі.

Користувачі мережі висміяли вузьколобість державного телебачення Республіки Білорусь, яке в різних епізодах, що описують ситуацію в країні, використовувало одну і ту ж жінку. Таким чином, роль людини з провладною позицією виконувала якась Юлія Артюх.

Юлію запрошують дати коментар і від імені голови благодійної організації, і від імені багатодітної матері. Вона була, згідно з відеосюжетами на ТБ, учасницею автопробігу, дружиною офіцера і громадянською активісткою.

Однак обличчя Юлії в 2020 році так часто стало з’являтися в ефірі, що це стало помітно багатьом. Про це написала одна з користувачок у Твіттер: “Боти зомбоящика багатоликі.Все як тут. Рольові”. При цьому незалежні засоби масової інформації Білорусі пишуть, що встигли виявити ще “багатоверстатників” державного ТБ Білорусі.

Після галасу в соцмережах до Юлії Артюх придивляються незалежні засоби масової інформації і виявляють, що, крім неї, на білоруському телебаченні є й інші “багатоверстатники”: “звичайна мінчанка” Олена Вербицька, “учасник пропрезидентських акцій” Віталій Леонович і Пламен Пасков – чи то “політолог”, чи то “вірусолог” з Болгарії, повідомило “Настоящее время”.

Нагадаємо, що в Мінську під час масштабної акції протесту в неділю, 15 листопада, ОМОН затримав 1100 громадян, серед них 23 журналістів. Також ASPI news повідомляло, що Лукашенко розпорядився закрити кордони Білорусі з Україною і трьома країнами ЄС.

Об этом сообщает Сергей Доренко


Джерело статті: “http://www.ukrpress.info/2020/11/30/na-derzhtelebacheni-bilorusi-vykorystovuvaly/”

Последнее от

Проишествия

Редакция