Are You New User

Явка на повторних виборах в Україні станом на 12.00 становить менше ніж 10% – "Опора" 22.11.2020

22 листопада повторні вибори мерів відбуваються в 11 містах

Під час повторного голосування 22 листопада на місцевих виборах в Україні інтегрована явка виборців в 11 містах станом на 12.00 становить 9,7%. Про це повідомляє громадянська мережа "Опора".

Об этом сообщает Устав

"Для порівняння, під час голосування 25 жовтня по всій Україні на цей час явка становила 13,5%. Під час повторного голосування 15 листопада явка виборців у семи містах на цю ж годину склала 8,6%", – зазначили в організації.


Інфографіка: oporaua.org
Інфографіка: oporaua.org


22 листопада в 11 українських містах проводять повторне голосування на виборах. Мерів, зокрема, вибирають у Дніпрі, Нікополі (Дніпропетровська область), Слов’янську (Донецька область), Ужгороді, Бердянську (Запорізька область), Дрогобичі (Львівська область), Львові, Миколаєві, Полтаві, Рівному і Черкасах.

Місцеві вибори на всій території України, крім анексованого Криму та окупованих районів Донецької та Луганської областей, провели 25 жовтня. Громадяни України обирали міських, сільських і селищних голів, а також депутатів обласних, районних, міських, сільських і селищних рад. Вибори вперше відбулися згідно з новим Виборчим кодексом – за пропорційною системою з відкритими списками.

За інформацією Центрвиборчкому, явка виборців у першому турі становила 36,88%, у другому – 24%.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/javka-na-povtornih-viborah-v-ukrajini-na-12-00-sklala-menshe-10-opora-1528427.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Проишествия

Редакция