Are You New User

ВООЗ не виключає можливість третьої хвилі COVID-19 на початку 2021 року 22.11.2020

ВООЗ не виключає можливість третьої хвилі COVID-19 на початку 2021 року

Спеціальний представник Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо COVID-19 Девід Набарро не виключив, що Європу чекає третя хвиля коронавірусу на початку 2021 року.

Об этом сообщает Устав

Хронiки коронавірусу. Останні новини
Надсилаємо щоденно о 08:00

Про це повідомляє Reuters.

За його словами, третя хвиля коронавірусу можлива, якщо європейські уряди не побудують необхідну інфраструктуру.

«Зараз у нас друга хвиля. Якщо вони не побудують необхідну інфраструктуру, на початку наступного року у нас буде третя хвиля», — сказав він.

Набарро заявив, що європейські країни «пропустили створення необхідної інфраструктури влітку, після того як вони взяли під контроль першу хвилю».

Набарро високо оцінив реакцію Південної Кореї в боротьбі з коронавірусом, де число випадків інфікування зараз відносно невелике.

«Люди повністю залучені, вони приймають поведінку, яка ускладнює поширення вірусу. Вони тримаються на відстані, носять маски, ізолюються, коли хворіють, миють руки і поверхні. Вони захищають найуразливіші групи», — сказав він.

Читайте також:

Кожні 17 секунд в Європі помирає одна людина з COVID-19 — ВООЗ

Набарро заявив, що Азія не послабляла обмеження завчасно.

«Ви маєте почекати, поки кількість випадків не знизиться, і буде залишатися на низькому рівні», — сказав він, додавши, що «реакція Європи була неповною».

18 листопада Всесвітня організація охорони здоров’я зафіксувала новий рекорд по числу виявлених випадків зараження коронавірусом у світі за тиждень.

Раніше ВООЗ заявила, що країни Європи можуть уникнути введення локдауну через коронавірус, якщо більшість жителів будуть дотримуватися маскового режиму.

Редактор: Дар’я Колесніченко

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/vooz-zayavila-pro-mozhlivist-tretoji-hvili-koronavirusu-50125579.html”

Последнее от

Проишествия

Редакция