Are You New User

У Кропивницькому відкриють виставку до Дня протидії торгівлі людьми 28.10.2020

У Кропивницькому відкриють виставку до Дня протидії торгівлі людьми

29 жовтня, з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, у Кропивницькому відкриють виставку «Очікування Vs Реальність».

Об этом сообщает RuGate

Протидія торгівлі

Як повідомили організатори, відкриють виставку о 14.00 на майданчику обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського.

На стендах покажуть історії постраждалих українців, які в пошуках кращого життя і заробітку приймали, пропозиції ненадійних роботодавців і потрапляли до небезпечних ситуацій.

Кожна історія складається з 2 частин: з одного боку «Очікування» з приємними, але нелегальними, умовами працевлаштування, а з іншого боку «Реальність» – відображення того, на що можуть перетворитись обіцяні умови працевлаштування.

Одна із історій розповідає про легальне працевлаштування, яке не виглядало на стільки яскраво з самого початку, але через рік наполегливої праці робітник отримав можливість кар’єрного зростання, інколи офіційне працевлаштування може виглядати більш складною і менш прибутковою справою, але воно має свої переваги і гарантії.

Крім того, одна з конструкцій містить поради, як українці можуть захистити себе. Кожне зображення також матиме QR код з посиланням на сайт.

Виставка буде діяти до 11 жовтня, а далі вирушить іншими містами України.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/suspilstvo/61445-u-kropyvnytskomu-vidkryiut-vystavku-do-dnia-protydii-torhivli-liudmy”

Последнее от

Проишествия

Редакция