Are You New User

До Херсонської облради попередньо проходять шість партій, у ОПЗЖ — більше 20% 28.10.2020

За попередніми підрахунками голосів виборців на місцевих виборах, нову Херсонську обласну раду сформують шість партій.

Об этом сообщает Футляр от виолончелиЯк повідомляє Херсон Online, на місцевих виборах лідирує партія Опозиційна платформа — За життя з результатом 20,6%.


На другому місці — партія Нам тут жити. За партію народного депутата, члена групи За майбутнє Ігоря Колихаєва проголосували 18% виборців.


Читайте також:
Вони змагалися за крісло. Найгучніші камбеки, провали і протистояння місцевих виборів: Лозинський, Слончак, Штепа та інші


Слуга народу набирає 15,1% голосів виборців. Європейська солідарність і Наш край йдуть нога в ногу з підтримкою 9,5 і 9,3% виборців відповідно. Замикає прохідну групу партія Батьківщина — 7,6%.


У неділю, 25 жовтня, в Україні відбулися місцеві вибори. Голосування вперше пройшло за правилами нового Виборчого кодексу.


Читайте також:
Робота над помилками. Що сталося зі Слугою народу на виборах, і хто відповість за результат


Українці обирали кандидатів у депутати міських, районних, обласних рад, а також мерів своїх міст, голів сільських і селищних рад.


Явка виборців на місцевих виборах склала 36,88%. У Центральній виборчій комісії заявили, що остаточні результати виборів можуть встановити до кінця тижня.


День виборів в Україні: курйози, експеримент з 5 питаннями і візит FEMEN

https://www.youtube.com/watch?v=6njrffw_6SU&ab_channel=НВ


Редактор: Оксана Соломка


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/rezultati-ekzit-poliv-hto-prohodit-do-hersonskoji-oblradi-novini-ukrajini-50120521.html”

Последнее от

Проишествия

Редакция