Are You New User

До Польщі не впустили українців з липовими довідками про навчання 24.10.2020

До Польщі не впустили українців з липовими довідками про навчання

Як повідомляє сайт Бєщадського відділу прикордонної служби, інцидент стався в середу, 21 жовтня. Прикордонники запідозрили, що свідоцтва про вступ до польських шкіл, які надали семеро молодих українців, були фальшивими.

Об этом сообщает THE Люди

Детальний аналіз документів за допомогою спеціального обладнання підтвердив підробку. Всі довідки виявилися фальшивими, проте молоді громадяни України наполягали на тому, що вони є учнями поліцейської школи і їдуть в Польщу на навчання. Прикордонники для перевірки зателефонували до вказаної поліцейської школи і дізналися, що заклад не приймає на навчання іноземців. Відтак українці не є його студентами.

Тільки після цього усі семеро зізналися, що придбали довідки про навчання в поліцеайській школі через Інтернет ще будучи в Україні. Кожен з них заплатив по 200-300 злотих. Ці підробки мали бути використані як підстава в’їзду до Польщі, а потім допомогли б уникнути карантину.

У зв’язку зі скоєнною протиправною дією, сімом молодим українцям було пред’явлено звинувачення та повернено в Україну.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/world/do-polschi-ne-vpustili-ukrayinciv-z-lipovimi-dovidkami-pro-navchannya-397276”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Проишествия

Редакция