Are You New User

Старт фальсифікацій в Борщагівській ОТГ: керівництво Борщагівської ТВК планує зіпсувати документи для неможливості заміни членів ДВК від “Голосу” 24.10.2020

Старт фальсифікацій в Борщагівській ОТГ: керівництво Борщагівської ТВК планує зіпсувати документи для неможливості заміни членів ДВК від “Голосу”

Керівництво Борщагівської ТВК планує зіпсувати документи для неможливості заміни членів ДВК від партії “Голос”.

Об этом сообщает THE Лядов

Для реалізації плану, члени Борщагівської ТВК обрали самий примітивний спосіб – зробити повторну копію з уже існуючих фотокопій документів осіб поданих “Голосом”, щоб отримати “неякісну копію”, на основі чого прийняти рішення про відхилення подання на заміну членів ДВК. Про це повідомляє фейсбук сторінка КиевОбласть з посиланням на власні джерела.

Нагадуємо, Борщагівську ТВК повністю контролюють політичні сили «Батьківщина» і ОПЗЖ. Очолює ТВК Руслан Залялов від «Батьківщини», його заступник – представниця партії «Солідарність жінок України» Наталія Ковгар, секретар комісії – Алла Тернівська, що представляє ОПЗЖ.

Представників інших партій не сповіщають про прийняті рішення і попросту ігнорують, що є порушенням виборчого законодавства.


Джерело статті: “https://hpib.life/start-falsifikacij-v-borshhagivskij-otg-kerivnictvo-borshhagivskoї-tvk-planuye-zipsuvati-dokumenti-dlya-nemozhlivosti-zamini-chleniv-dvk-vid-golosu/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Проишествия

Редакция