Are You New User

Коронавірус в Україні: "Штраф за порушення карантину треба підвищити до 17 тисяч гривень", – Ляшко (відео) 18.10.2020

Коронавірус в Україні: "Штраф за порушення карантину треба підвищити до 17 тисяч гривень", – Ляшко (відео)
Від початку пандемії в Україні підтвердили 298 872 випадки захворювання на COVID-19, померли 5 607 людей, одужали понад 125 тисяч.

Штрафи за порушення карантину в Україні треба підвищити. Про це розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, передають з посиланням на Радіо Свобода.

Об этом сообщает Министерство правды

«Сума штрафів у нас сьогодні не така, як, наприклад, в європейського регіоні. У нас 170 гривень. Хочемо підняти. В європейському регіоні... Наприклад, сьогодні президент Франції, виступаючи, сказав, що у них це 170 євро, якщо це буде потворне порушення, то буде 1700 євро», – зазначив Ляшко.

Він додав, що законопроєкт було внесено у Раду, але парламентарії «не встигли чи не захотіли» проголосувати його до відпустки.

За словами Ляшка, штраф планують збільшити до 17 тисяч гривень.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/koronavirus-v-ukraini-shtraf-za-porushennia-karantynu-treba-pidvyshchyty-do-17-tysiach-hryven-liashko-video-348914.html”

Последнее от

Проишествия

Редакция