Are You New User

На Покрови вінничан підкупали солдатською кашею. Поліція відкрила провадження 17.10.2020

На Покрови вінничан підкупали солдатською кашею. Поліція відкрила провадження

  • Ольга БОБРУСЬ
  • 14
На Покрови вінничан підкупали солдатською кашею. Поліція відкрила провадження

На Вінниччині розслідується шість кримінальних провадження за фактами:

Об этом сообщает Руспрес

  • підкупу виборців,
  • нанесення тілесних ушкоджень кандидату в депутати,
  • підробки документації та хуліганств,

У середу, 14 жовтня, на площі у Вінниці кандидати від однієї з політичних сил на місцевих виборах пригощали людей українською польовою кухнею. Під час заходу агітували за політичну силу. Поліція зареєструвала це, як підкуп виборців.

​​​​​​Слідчі відділу Вінницького відділу поліції, на підставі публікацій соцмережах про подію, розпочали кримінальне провадження за статтею 160 Кримінального Кодексу України (підкуп виборців).

Згідно Кримінального кодексу України за надання виборцям, учасникам референдуму, юридичним особам неправомірної вигоди, що супроводжується передвиборною агітацією або агітацією з референдуму, згадуванням імені кандидата, назви політичної партії, яка висунула кандидата на відповідних виборах, або використанням зображення кандидата, символіки політичної партії, яка висунула кандидата на відповідних виборах передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі від двох до шести років.

Примітка.

  • У цій статті під неправомірною вигодою слід розуміти продукти харчування, спиртні напої та тютюнові вироби, незалежно від їх вартості, а також грошові кошти, товари (крім матеріалів агітації, визначених законом), послуги, роботи, пільги, переваги, подарункові сертифікати, цінні папери, кредити, лотерейні білети, інші матеріальні та нематеріальні активи, вартість яких перевищує 0,06 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, які на безоплатних або на інших пільгових умовах пропонуються, обіцяються, надаються кандидатам, виборцям, учасникам референдуму або членам виборчої комісії, комісії з референдуму чи одержуються зазначеними особами.

— Від початку виборчої кампанії поліцією Вінниччини зафіксували 87 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. За результатами розгляду повідомлень розслідується шість кримінальних провадження: за фактами підкупу виборців, нанесення тілесних ушкоджень кандидату в депутати, підробки документації та хуліганств, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

На порушників виборчого законодавства склали 16 адміністративних протоколів.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Kryminal/na-pokrovi-vinnichan-pidkupali-soldatskoyu-kasheyu-politsiya-vidkrila--11148878.html”

Последнее от

Проишествия

Редакция