Are You New User

Мнение: что делает украинцев менее счастливыми 25.09.2020

Об этом в своей авторской колонке на НВ рассуждает украинский экономист, специалист по макроэкономике и теории игр, экс-министр экономического развития, торговли и сельского хозяйства Украины, доцент экономики в Питтсбургском университете, почетный президент Киевской школы экономики Тимофей Милованов.

Об этом сообщает Компромат вики

***

Покоління Z вважає моє покоління хворим. Психологічно. І тому неспроможним змінити країну.

Вчора розмовляв з знайомою з Сан-Франціско. Вона розповіла про тінейджерку з Нікополю, яка приїхала вчитись в престижну школу у них в місті.

Дитина каже, що не розуміє чому дорослі в Україні такі...незграбні. Незадоволені політиками, дуже багато витрачають часу і енергії на те, щоб слідкувати за політичним життям. Переймаються і сердяться. При цьому не мають жодного плану як змінити своє життя. Її це дивує. Вона вважає це дуже непродуктивним. Витрачати енергію і час на те, що ти не можеш змінити, набиратись негативу, і при цьому нічого не думати про своє життя, не мати ніякого розуміння чи бажання планувати зміни для себе особисто. Їй це виглядає дуже нераціональним. І вона хоче поїздити по світу і зрозуміти чому в нашій культурі так, а в інших по іншому. Чому одні культури більш успішні ніж інші.

З науки про розвиток та освіту людини відомо, що змінити ставлення та персональні риси людини дуже складно. Що є ефективні, а є деструктивні персональні риси та культурне ставлення до світу та середовища. І що негативне ставлення не дозволяє людині розвиватись.

Але також відомо, що зміни в культурі, поведінці та рисах людини можливі. Поступові, повільні, за умови роботи над собою. Але такі зміни відбуваються більш успішно, коли людина розуміє в чому проблема і що вона хоче змінити.

Так думаю і в цілому суспільстві. Нам потрібно визнати правду і поставити собі діагноз. Наше негативне ставлення до політики, злість на політичний процес, недовіра до держави і постійні пошуки зради, засліплюють нас на колективному і особистому рівні. Відволікають нас. Роблять нас менш щасливими. Деморалізують нас. Забирають у нас час від саморозвитку та побудові свого життя. Не дають нам можливості побачити сценарії створення чогось кращого, сценарії просування вперед. Негатив руйнує нас. Змушує нас програвати в житті.

Нове покоління це бачить і їм ми не подобаємось. Настав час змінюватись.Джерело статті: “http://glavnoe.ua/news/n357039408-mnenie-chto-delaet-ukraincev-menee-schastlivymi”

Последнее от

Проишествия

Редакция