Are You New User

Єврейський бунт, затятий і безкомпромісний: Хасиди почали облогу будинку голови МВС Ізраїлю через ситуацію з Україною 16.09.2020

Єврейський бунт, затятий і безкомпромісний: Хасиди почали облогу будинку голови МВС Ізраїлю через ситуацію з Україною
Родичі паломників вважають, що Ар’є Дері повинен домогтися, щоб громадян Ізраїлю пропустили через кордон.

У середу, 16 вересня, в Ізраїлі біля будинку міністра внутрішніх справ Ізраїлю Ар’є Дері, почалася акція протесту через паломників-хасидів, які не можуть перетнути білорусько-український кордон, передають

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Як повідомляє ізраїльське видання newsru.co.il, родичі паломників вважають, що Ар’є Дері повинен домогтися, щоб громадян Ізраїлю пропустили через кордон. «Мітингувальники, в основному жінки і діти, вимагають від міністра втрутитися в ситуацію і домогтися, щоб їх близьким дозволили відвідати Умань», — повідомляє видання.
При цьому Times of Israel інформує, що біля пункту перетину кордону знаходиться близько 2 500 хасидів, причому стверджується, що вони знаходяться «в нелюдських умовах».


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/ievreiskyi-bunt-zatiatyi-i-bezkompromisnyi-khasydy-pochaly-oblohu-budynku-holovy-mvs-izrailiu-cherez-sytuatsiiu-z-ukrainoiu-344643.html”

Последнее от

Проишествия

Редакция