Are You New User

З архіву ПУ. До виборів не помічали: Спікер Верховної Ради Разумков засвітив перед Зеленським елітний годинник (фотофакти) 16.09.2020

З архіву ПУ. До виборів не помічали: Спікер Верховної Ради Разумков засвітив перед Зеленським елітний годинник (фотофакти)
Вибори скінчились, "слугам" нема чого більше вдавати з себе скромних українців

Спікер Верховної Ради України, голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков під час термінової наради з президентом Володимиром Зеленським похвалився дорогим годинником вартістю більше восьми тисяч доларів, зазначають .

Об этом сообщает Moscow Post

Відповідне фото, яке свідчить про наявність у Разумкова дорого аксесуара, зробив власний кореспондент "Апострофа" Олександр Гончаров.

Відзначимо, що на руці у Разумкова — годинник Zenith _archive el primero, вартістю 8,4 тисячі доларів. Цей годинник є елітним швейцарським годинником.

Як повідомляв "Апостроф", раніше голова АМКУ похвалився розкішшю на зустрічі із Зеленським. Зокрема, у нього є iPhone в чохлі від італійського бренду Gucci. Такий не новий чохол коштує від 350 до 700 доларів.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/z-arkhivu-pu-do-vyboriv-ne-pomichaly-spiker-verkhovnoi-rady-razumkov-zasvityv-pered-zelenskym-elitnyi-hodynnyk-fotofakty-343936.html”

Последнее от

Проишествия

Редакция