Are You New User

Суд скасував постанову СБУ про закриття справи щодо погроз Портнова прокурору 13.07.2020

Андрій Портнов/Telegram

Об этом сообщает Компромат

Андрій Портнов

Андрій Портнов/Telegram


Шевченківський районний суд Києва скасував постанову СБУ про закриття кримінального провадження щодо погроз юриста і колишнього заступника голови Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Портнова прокурору ГПУ Олександру Божко.

Про це повідомляє Слідство.Інфо, посилаючись на адвоката Божка Романа Маселка.

«В першу чергу це рішення суду означає, що немає підстав стверджувати відсутність складу злочину у відправці таких повідомлень прокурору. Це дуже важливо, тому що таке закриття означало б можливість усім наслідувати Портнова і абсолютно безкарно погрожувати так кому завгодно», — заявив адвокат.

Читайте також:

У дисертації Портнова знайшли плагіат

Він підкреслив, що є всі підстави оголосити Портнову про підозру за ст. 343 КК України (незаконний вплив на прокурора). За його словами, цей факт повністю підтверджують матеріали слідства.

«Що стосується ст. 345 (погрози насильством), то ми теж вважаємо, що Портнов висловлював не свої еротичні фантазії (натяк на погрози „ви***ти в тупий собачий рот“ з боку Портнова, — ред.), а саме погрожував застосувати до прокурора насильство. Тому і без експертизи можна оголосити підозру і завершити розслідування напрямком обвинувального акта до суду», — підкреслив він.

Нагадаємо, що Державне бюро розслідувань початок розслідування після погроз Андрія Портнова прокурору Олександру Божку. Він з з 2015 року розслідував справи, в яких фігурував Портнов.

Рада прокурорів України розцінила повідомлення Портнова в Telegram як «загрозу незалежності працівників органів прокуратури України».

У квітні 2020 року СБУ закрила кримінальне провадження, не знайшовши складу злочину.

Читайте також:
Венедіктова пояснила, чому закрили справу про погрози Портнова на адресу прокурора
Редактор: Ніна Григорська

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/portnov-pogrozhuvav-prokuroru-sud-skasuvav-postanovu-sbu-pro-zakrittya-spravi-novini-ukrajini-50099653.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция